+48 58 5533311
biuro@elizjumproperty.pl

Co robimy?

Zapoznaj się zakresem naszych działań.

Wizualizacje

Prezentacja wizualizacji 3D to najlepszy sposób na pokazanie jak będzie wyglądała ostateczna inwestycja. Z wizualizacją 3D jesteśmy w stanie dostrzec i poprawić drobne niedoskonałości podczas faz projektowej. Foto realistyczne wizualizacje nie tylko przyciągną klientów ale również rozreklamują  inwestycję.

Animacje 3D

Animacje 3D to świetny sposób na pokazanie przestrzeni i unikalnego charakteru budynku lub jego wnętrza. Jedną z zalet animacji jest realizm który przyciąga klienta i reklamuje twoją inwestycje.  Gdy uzyskasz już zainteresowanie klienta lub inwestora, prezentacja produkt albo usługi robi się prosta.

Projekt Funkcjonalny

Wykonujemy aranżacje wnętrza w formie planów 2D, które pokazują funkcje poszczególnych pomieszczeń i układ ścian, schodów, drzwi, okien, mebli itp. To najbardziej optymalny sposób na zaprojektowanie wnętrza na potrzeby inwestora. 

Projekt Koncepcyjny

Projekt jest zrealizowany za pomocą ręcznych szkiców i kolorowych renderów Photoshop. Kolejną fazą projektu są wizualizacje 3D i animacje 3D. Ten rodzaj projektu przedstawia koncepcyjne wnętrze lub zewnętrze, jego materiały, kolory, oświetlenie, meble itp. Projekt koncepcyjny to świetne rozwiązanie gdy poszukujemy czegoś wyjątkowego.

Projekt Wykonawczy

Przygotujemy dokumentacje techniczną dla podwykonawców. Dokumentacje zawierającą rysunki techniczne, rysunki instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, ścian do wybudowania lub wyburzenia.

Aranżacja Wnętrz

Dobór materiałów, mebli, AGD, RTV. Pokazujemy warianty w doborze płytek, podłóg, zasłon, elementów dekoracyjnych. Wybierzemy lub zaprojektujemy te komponenty dla ciebie tak aby stworzyć spójne i ciekawe wnętrze które zmieści się w twoim budżecie.

Nadzór Autorski

Nadzór autorski to wizyty projektanta na miejscu budowy. Podczas wizyty sprawdzamy zgodność budowy z projektem. Podczas tej wizyty, rozwiązujemy problemy i dyskutujemy nad możliwościami zmiany użytych rozwiązań.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat treści powyżej?

Zaproszamy do bezpośredniego kontaktu.
Odpowiemy na pytania oraz zaproponujemy rozwiązanie.