+48 58 5533311
biuro@elizjumproperty.pl

Nasze projekty

Zapoznaj się z przykładami naszych projektów

Dom Alicja I

Budynek ma metraż 93,4 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z dużym aneksem kuchennym, w którym znalazło się nawet miejsce na wyspę. Pomieszczenie jest doskonale oświetlone oknami od ziemi aż po sam sufit z możliwością wyjścia na zewnątrz.

Dowiedz się więcej

Dom Alicja II

Budynek jest zaprojektowany w prostej formie z dwuspadowym dachem. Stylowe szarości, czysta biel i głęboka czerń to kolory elewacji, którą można uznać za elegancką.

Dowiedz się więcej

Dom Alicja III

Budynek o powierzchni 86,26 m2 (z dodatkową przestrzenią tarasu i balkonu) to domek jednorodzinny wolnostojący z potencjałem przekształcenia go w obiekt w zabudowie bliźniaczej czy skrajny budynek zabudowy szeregowej.

Dowiedz się więcej

Dom Alicja IV

Alicja IV jest domem idealnym dla dużej rodziny. W ponad 82m2 powierzchni znalazły się trzy pokoje sypialniane, w tym jeden z garderobą. Oprócz tego na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, WC, wydzielona z części dziennej kotłownia i dużo przestrzeni wygospodarowanej na przechowywanie.

Dowiedz się więcej

Dom Alicja V

Dom Alicja V to wysmakowana propozycja dla rodziny z dzieckiem. Estetyka obiektu sprawia, że wkomponuje się on w każdą przestrzeń. Dach wykończony jest antracytową blachą na rąbek, a ściany wykończone są tynkiem w dwóch odcieniach grafitu.

Dowiedz się więcej

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat treści powyżej?

Zaproszamy do bezpośredniego kontaktu.
Odpowiemy na pytania oraz zaproponujemy rozwiązanie.