+48 58 5533311
biuro@elizjumproperty.pl

O Elizjum Property

Ogólne informacje na temat naszej działalności oraz historii.

Elizjum Property

Własny dom to marzenie wielu – przestrzeń, cisza, urządzenie w pełni dostosowane pod nasze potrzeby; to tylko niektóre z powodów, dla których pragniemy zamieszkać we własnych czterech ścianach. Niestety realizacja tego marzenia wielu onieśmiela z uwagi na swoją złożoność oraz ryzyko. A do tego trudno znaleźć wykonawcę, który by szedł z duchem czasu.

Tutaj zjawiamy się my.

Aby zbudować własny dom, musisz rozwiązać kilka globalnych problemów. Zdecydować o rodzaju domu i w zależności od tego, wybrać fundament. Pomyśleć o komunikacji: jak ogrzać dom, skąd wziąć wodę i gdzie odprowadzać nieczystości. Jak doprowadzić prąd, zaplanować właściwy układ pomieszczeń oraz jakie wybrać meble.

Nie każdy ma chęć, czas i możliwość zajmowania się tymi zagadnieniami, dlatego tutaj z pomocą przyjdziemy my – Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. – to niemiecka firma z powodzeniem inwestująca w Polsce. Powstała z pasji i zaangażowania ludzi, chcących dawać radość rodzinom. Charakteryzujemy się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta

Każdego dnia wykonujemy pełen zakres prac projektowych z kreatywnym podejściem, od koncepcji, projektu, szkicu po opracowanie pełnego pakietu dokumentacji roboczej. Wykonamy budowę i nadzór autorski w celu oddania gotowego obiektu „pod klucz”.

Nasi projektanci stworzą stylowe, harmonijne i funkcjonalne wnętrze. Nie musisz myśleć o tym, jaką sofę kupić, gdzie ustawić meble i jak je dostarczyć do domu, ponieważ wszystkim się zajmiemy. Uwolnimy Twój czas, abyś mógł spędzić go z rodziną. Weźmy na siebie wszystkie najtrudniejsze pytania, aby dom Twoich marzeń stał się rzeczywistością.

Nasza lokalizacja

ELIZJUM GmbH PROPERTY Sp. z o.o.
Beniowskiego 19, 80-382 Gdańsk

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat treści powyżej?

Zaproszamy do bezpośredniego kontaktu.
Odpowiemy na pytania oraz zaproponujemy rozwiązanie.